دوره‌ های آموزشی نووا
مارس 9, 2015

خلاص شدن از شر تبلیغات در مرورگر ها

Avatar photo
برنامه نویس MERN Stack
خلاص شدن از شر تبلیغات در مرورگر ها

خلاص شدن از شر تبلیغات در مرورگر ها

اگر می خواهید از شر تبلیغات مرورگر تان خلاص شوید نووا بلاگ را در این پست دنبال کنید، بعضی اوقات به علت اینکه هر نرم افزاری را نصب می کنیم برنامه های تبلیغاتی به صورت Silent در پشت برنامه ها به طور خود کار نصب می شوند و ما را تا حد بسیاری آزار می دهند که خیلی وقت ها افراد بخاطر این تبلیغات تصمیم به قتل آن مرورگر یا سیستم عامل می گیرند. این تبلیغات جدا از اشغال کردن صفحه مرورگر حجم اینترنت را تا حد زیادی تلف می کنند. ، در نتیجه بریم سراغ حذف این تبلیغات، (بعضی سایت ها خود تبلیغات را انجام می دهند و مربوط به برنامه یا ویروس خاصی نمی باشند)  • از نرم افزار های پاک کننده تبلیغات استفاده کنید.

یکی از این نرم افزار های مفید با نام AdwCleaner که می توانید از اینجا دریافت کنید می تواند تا حد زیادی مشکل شما را در این زمینه حل کند ای نرم افزار با برسی کردن سیستم شما از جمله مرورگر های شما و کلید های Registry فایل های تبلیغاتی را تشخیص داد سپس می توانید آنها را از سیستم خود حذف کنید.

برای اجرای برنامه کافیست بعد از دانلود نرم افزار صبر کنید تا برنامه نصب شود سپس روی گزینه Scan کلیک کنید و پس از اتمام برسی های لازم گزینه Cleaning کلیک کنید.adwcleaner1  • مرورگر های خود را ریست کنید تا اگر برنامه تبلیغاتی خاصی به مرورگر شما اضافه شده باشد حذف شود.

1) Google Chrome : برای ریست کردن مرورگر Google Chrome کافیه تا از سمت راست روی گزینه Customize And Control Google Chrome که به شکل سه خط تیره روی هم می باشد کلیک کنید یا فقط F6 را از روی کیبورد فشار دهید و سپس آدرس chrome://settings/ را وارد کنید

1

سپس روی گزینه show advance stings… کلیک کنید:

2

سپس روی گزینه Reset Browser Setting کلیک کنید

3

در قسمت آخر هم روی گزینه Reset کلیک کنید


2) Mozila Firefox : برای ریست کردن فایر فاکس می توانید از دو روش استفاده کنید یک از سمت راست روی گزینه Open Menu که به شکل سه خط تیره روی هم می باشد کلیک کنید یا F6 را از روی کیبورد فشار دهید سپس آدرس about:support را وارد کنید و Enter بزنید.

f1

در صفحه باز شده در سمت راست بالای صفحه روی گزینه Refresh FireFox کلیک کنید

f2

و در آخر روی گزینه Refresh Firefox کلیک کنید

f3


3) Internet Explorer : برای ریست کردن اینترنت اکسپلورر کافیست تا در سمت راست صفحه روی گزینه Tools رفته که به شکل چرخ دنده می باشد.

ie1

سپس روی گزینه Internet Option کلیک کنید

IE2

در این قسمت روی گزینه Advance رفته و سپس روی گزینه Reset کلیک کنید.

IE3

سپس گزینه Delete Personal Settings را علامت دار کنید و روی گزینه Reset کلیک کنید.

IE4

و در آخر روی گزینه Close کلیک کنید.

IE5  • >نرم افزار های را که نمی شناسید از Uninstall a Program در Control Panel حذف کنید

علت بیشتر این برنامه های تبلیغاتی از سر نصب نرم افزار های که از اینترنت دریافت می کنیم و نمی شناسیم می باشد. به Control Panel رفته و سپس روی گزینه Uninstall a Program کلیک کرده و سپس تنظیمات چیدمان را روی گزینه Sort By Date On بگزارید تا آخرین برنامه های که نصب شده را مشاهده کنید.CP1

سپس هر برنامه که آن را نمی شناختید و به آن مشکوک بودید را حذف کنید.(اگر شما یک آماتور هستید از این گزینه صرف نظر کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *